Sběr papíru

Po úspěchu z minulého sběru papíru, kdy se ho nasbíralo přes jednu tunu, rozhodli jsme se v této činnosti pokračovat celoročně. Aby se termín dobře pamatoval, domluvilo se, že každou první středu v měsíci je možnost dovézt papír k hasičské zbrojnici. Od 18:00 se tam koná schůze hasičského výboru a můžete tedy využít i členy na pomoc s vykládáním. Více informací bude vyvěšeno na nástěnce na Kovárně.

Dobráci roku

Byly jsem přihlášeni do ankety DOBRÁCI ROKU, kterou pořádá Český rozhlas Pardubice a Orlický deník. V pátek 1. 1. a v neděli 3. 1. 2016 po 15. hodině, si o nás můžete poslechnout krátký medailonek ve vysílání Českého rozhlasu Pardubice a také přečíst článek v sobotním (2. 1.) vydání Orlického deníku. Pokud nás chcete podpořit zasílejte prosím od pátku 1.1. do pátku 8. 1. SMS ve tvaru DOBRACI(mezera)KLASTEREC na číslo 900 11 04.

Dětský den

Netradiční požární útok a TFA

Nové fotky

Do fotogalerie byly přidány nové fotky z posledních dvou akci:

Sázení stromků

Stavění máje