Sobě ke cti, bližnímu k ochraně

ZPV Horní Čermná

Dne 12.10.2013  v Horní Čermné jsme se zúčastnili závodů mladých hasičů – Hry Plamen. Po příjezdu jsme si vyzvedli pořadová čísla, pak stačilo čekat, až na nás přijde řada. Konečně po dlouhém čekání jsme se dočkali - nejdříve závodila skupina A (Dominik Bílek, Lukáš Honzák, David Lux, Ondřej Rous a Petr Kalášek), potom běžel druhý tým - skupna B (Vojtěch Toman, Václav Toman, Lucie Luxová, Zdeněk Kalous a Jaroslav Janeček) bylo spoustu disciplín: střílení ze vzduchovky, zdravověda, uzlování, poznávání značek, poznávání hasičských pomůcek a samozřejmě běh. Běželi jsme 3,4 kilometry. Skupina A doběhla v krásném čase 26:44, čímž zařadila, na 4.pozici ze všech družstev, bohužel se nepovedlo, tak jako čas, ubrat i trestné body a  skončili na 23.místě. Skupina B skončila na 32.místě. Celkový počet hlídek byl 44. 

neděle 21. červenec 2024 17:40

Design by LernVid.com